
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-2149 90x70 см прямокутна
51 392 ₴
- В наявності
- Код: 162320414
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-2149 — це комплектуючі для ванної кімнати. Кабіна прямокутної форми розмірами 90х70 см з висотою 195 см. Відрізняється сучасним дизайном у кольорі gunmetal (графіт щеткований). Вхідні двері ухилні, забезпечують зручний доступ. Скло прозоре товщиною 6 мм, забезпечує безпеку та легкість чищення. Монтаж можливий як на піддон, так і прямо на підлогу. Каркас виконаний із високоміцного матеріалу, що гарантує довговічність конструкції. Стильне та елегантне виконання доповнить інтер'єр ванної кімнати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | На піддон |
| Країна виробник | Польща |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Колір скла | Безбарвний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70 мм |
| Мoдель | Soleo K-2149 |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Двері ухильні |
| Товщина скла | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 392 ₴

