
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1944 золоті
70 778 ₴
- В наявності
- Код: 160430924
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Light Gold з елегантними золотими деталями та блискучим покриттям. Модель оснащена колонною петлею, яка забезпечує розпашне відкривання дверей. Характеристики: стильна заокруглена ручка з кришкою, яка пом'якшує контакт зі склом і підходить для традиційних та сучасних ванних кімнат. Петля у формі колони з функцією підйому запобігає зносу ущільнення й забезпечує широкий вхід. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Петля врівень зі склом доповнює елегантний дизайн. Гладка поверхня спрощує догляд і чищення. Можна встановити з пороговою планкою або без неї. Порогова планка покращує герметичність, при встановленні без планки використовується нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном. Комплект містить порогову планку, додатковий ущільнювач і всі необхідні деталі. Покриття Active Shield 2.0 наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забрудненню. Термін служби покриття до 10 років при використанні відповідно до рекомендацій. Захисне покриття зменшує витрату миючих засобів і позитивно впливає на навколишнє середовище. Розміри: ліві двері 70 см, праві двері 80 см. Рекомендується для людей похилого віку та інвалідів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 778 ₴










