
Стінки для душових кабін New Trendy Superia K-0592
46 280 ₴
- В наявності
- Код: 160430889
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна квадратна SUPERIA BLACK 80х80 НОВІ ТРЕНДОВІ компанії Superia Black — це пропозиція для людей, які цінують універсальні дизайнерські рішення. Привабливість кабін підкреслюють чорні ручки незвичайної форми, які є модною та стильною прикрасою. Зріст H 195 см Діапазон регулювання ширини A 77,2-78,7 см Розмір B 77,2-78,7 см Ширина входу Ш 100см Чорне покриття 2 РОКИ ГАРАНТІЇ Можливість встановлення: - на душовому піддоні - на підлозі ЗВЕРНІТЬ УВАГУ розмір осі скла приблизно на 3-4 см менший за вказаний, наприклад 80X80 Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандарт Елегантні чорні профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін. Петлі з функцією підйому, складані двері, відкриваються всередину та назовні Мінімалістична ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 280 ₴









