
Стінки для душових кабін New Trendy Superia K-0593
48 640 ₴
- В наявності
- Код: 160430850
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна квадратна SUPERIA BLACK 90X90 НОВІ ТРЕНДОВІ компанії Superia Black — це пропозиція для людей, які цінують універсальні дизайнерські рішення. Привабливість кабін підкреслюють чорні ручки незвичайної форми, які є модною та стильною прикрасою. Зріст H 195 см Діапазон регулювання ширини A 87,2-88,7 см Розмір B 87,2-88,7 см Ширина входу Ш 114см Чорне покриття 2 РОКИ ГАРАНТІЇ Можливість встановлення: - на душовому піддоні - на підлозі ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, розміри по осі скла приблизно на 3-4 см менші за вказані, наприклад, 90X90 Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандарт Елегантні чорні профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін. Петлі з функцією підйому, складані двері, відкриваються всередину та назовні Мінімалістична ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 640 ₴









