
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5519
49 129 ₴
- В наявності
- Код: 160257701
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy New Modus душова кабіна 130x90x200 см прозоре скло EXK-5519 - специфікація Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі несправності до вашої ванної кімнати приїде сервісний технік, щоб усунути несправність. Вам не доведеться нікуди відправляти товар, адже весь ремонт проводиться на місці встановлення кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом. Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Modus |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 129 ₴

