
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5649
75 816 ₴
- В наявності
- Код: 159862557
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-5649 висотою 200 см - специфікація Нова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають сітчастий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. EXK-5649: Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці встановлення кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!! З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати міцно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Мoдель | New Modus Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 816 ₴

