
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5518
47 921 ₴
- В наявності
- Код: 159862509
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна New Modus, двокомпонентна, розміри 120х90х200 см від NEW TRENDY в прозорому склі Кабіна універсальна - можлива встановлення як лівого, так і правого варіанту. Характеристики кабіни Нова модель Modus має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям. Технічна інформація ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні) ВАРІАНТИ СКЛА Стандартно прозоре скло. Захист скла Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Modus |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 921 ₴

