
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-5162
60 167 ₴
- В наявності
- Код: 159861465
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна REFLEXA, квадратна, розміри 80x80x200 см, NEW TRENDY, скло прозоре *Пропозиція поширюється лише на душову кабіну, відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах. Характеристики кабіни: Модель Reflexa має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям Технічна інформація: Розміри кабіни з аукціону: Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку L x дверей P x висота. Розміри X1 і X2 визначають розмір осі скла - це важливо при розміщенні кабіни на лінійному дренажі з плитки. ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИ Стандартний комплект включає в себе всі елементи, необхідні для встановлення душової кабіни з порогом або без нього, ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні) ВАРІАНТИ СКЛА Стандартно прозоре скло. Захист скла: Захисне покриття ActiveShield 2.0 Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу. Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах. Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Reflexa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 167 ₴

