
Душова кабіна New Trendy Suvia K3565
23 159 ₴
- В наявності
- Код: 159444407
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Модель Suvia Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіни оснащені безпечним, загартованим склом товщиною 5 мм. На колекцію поширюється гарантія 2 роки. Використана профільна система, що дозволяє легко і швидко встановити. Вироби можна встановлювати як з душовим піддоном, так і без нього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 185 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Suvia |
| Марка | New Trendy |
| Стан | Нове |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 159 ₴






