
Стінка для душової кабіни New Trendy Prime K-3555 напівкругла 90x90x200 см
44 562 ₴
- В наявності
- Код: 159002790
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy Prime K-3555 являє собою напівкруглу конструкцію без піддону розміром 90x90x200 см. Кабіна обладнана розсувними дверима та склом товщиною 6 мм з прозорою обробкою, що візуально розширює простір ванної кімнати. Скло оброблене покриттям Active Shield 2.0 для захисту. Матеріал конструкції виконаний з нержавіючої сталі з хромованим покриттям. Кабіна підтримує гнучкий монтаж безпосередньо на плитці з лінійним зливом. Конструкція відрізняється функціональністю, естетичним виглядом та високою міцністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Захисне покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Матеріал скла | Загартоване скло 6 мм |
| Мoдель | Prime K-3555 |
| Монтаж | На плитці з лінійним зливом |
| Оздоблення скла | Прозора |
| Покриття | Хром |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Форма кабіни | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 562 ₴

