
Піддон для душової кабіни Deante KQR N73B прямокутний гранітний 120x70
18 466 ₴
- В наявності
- Код: 158603597
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Deante KQR N73B виконаний з граніту в кольорі графіт. Прямокутна форма розміром 120x70 см. Відрізняється гладкою поверхнею, яка полегшує процес очищення та видалення забруднень. Графітовий колір надає сучасності та елегантності, добре поєднуючись з сучасними тенденціями в оформленні ванних кімнат. Висока якість виконання забезпечує тривалий термін функціональності піддону без втрати естетичних характеристик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал піддону | Граніт |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 120 мм |
| Мoдель | KQR N73B |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 466 ₴


