
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-1865 сталевані панельні
55 666 ₴
- В наявності
- Код: 158235578
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Soleo Light Gold з елегантними золотими деталями та блискучим покриттям. Модель обладнана колонною петлею, яка забезпечує широкий та зручний вхід. Двері відкриваються назовні та всередину, мають функцію підйому, що запобігає зносу ущільнення. Стильна заокруглена ручка ідеально відповідає формі кабіни та гармонує з традиційними та сучасними інтер'єрами ванних кімнат. Якісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію. Сучасна форма виконання гармонує з чистими лініями скляних поверхонь. Кабіна може бути встановлена з пороговою планкою або без неї. Порогова планка допомагає зберегти герметичність, але не є обов'язковою. При встановленні без планки використовується нижнє ущільнення дверей з подовженим полотном для запобігання зазору між дверима та підлогою. Покриття Active Shield 2.0 поліпшує поверхню скла, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Покриття продовжує термін служби до десяти років при надлежному використанні, запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забрудненню від повсякденних засобів гігієни. Конструкція дозволяє зменшити витрати моючих засобів. Комплектація: двері 110 см + бічна стінка 90 см, універсальна ліва/права версія. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 666 ₴










