
Стінки для душової кабіни New Trendy Avexa Black XR 100x80 см матова
72 287 ₴
- В наявності
- Код: 157710828
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Avexa Black XR модель EXK-6892 являється комплектуючою для облаштування ванної кімнати. Кабіна прямокутної форми з розмірами 100x80x200 см. Вхідні двері - ухильні (двері, що відкриваються в обидві сторони). Скло прозоре товщиною 6 мм з матовим покриттям. Колір конструкції чорний мат з текстурованою поверхнею типу "раделько". Кабіна поставляється без піддону. Виріб виготовлений виробником New Trendy (Польща). Призначена для встановлення у ванних кімнатах житлових та комерційних об'єктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | EXK-6892 |
| Глибина | 80 мм |
| Захисне покриття | Active Shield 2.0 |
| Конфігурація | Без піддона |
| Матеріал скла | Скло прозоре |
| Мoдель | Avexa Black XR |
| Покриття скла | Матове |
| Текстура поверхні | Раделько |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Тип входу | Двері ухильні |
| Товщина скла | 6 |
| Форма кабіни | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 287 ₴

