
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa Black XR 80x100 см матові
73 195 ₴
- В наявності
- Код: 157710797
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабини New Trendy Avexa Black XR модель EXK-6882. кабіна прямокутної форми без піддону. Розміри: ширина 80 см, глибина 100 см, висота 200 см. Вхідна конструкція з розсувними дверима. Скло прозоре товщиною 6 мм з матовим покриттям Чорний Мат та текстурою раделько для зниження ковзання. Конструкція обладнана захисним покриттям Active Shield 2.0. Матеріал виготовлення: закалене скло та металічний каркас. Встановлення настінне. Товар новий, у упаковці виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | EXK-6882 |
| Глибина | 100 мм |
| Захисне покриття | Active Shield 2.0 |
| Мoдель | Avexa Black XR |
| Наявність піддона | Без піддона |
| Покриття скла | Матове |
| Текстура | Раделько |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Тип скла | Прозоре загартоване |
| Товщина скла | 6 |
| Форма кабіни | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 195 ₴

