
Стінки для душової кабіни New Trendy Avexa Black XR EXK-6881 80x90 см
71 449 ₴
- В наявності
- Код: 157710794
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Avexa Black XR модель EXK-6881 без піддону. Розміри 80x90x200 см. Конструкція прямокутна з розпашними дверима. Скло прозоре товщиною 6 мм з матовим покриттям та захисним шаром Active Shield 2.0. Колір профілю чорний мат з рельєфною текстурою. Вхід здійснюється через розпашні двері. Висота кабіни 200 см, ширина 80 см, глибина 90 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | EXK-6881 |
| Глибина | 90 мм |
| Захисне покриття | Active Shield 2.0 |
| Мoдель | Avexa Black XR |
| Поверхня профілю | Матова |
| Покриття скла | Матове |
| Тип | Кабіна прямокутна без піддона |
| Тип входу | Відкривні двері |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина скла | 6 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 449 ₴

