
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa Black XR 80x100 см матові
73 195 ₴
- В наявності
- Код: 157710709
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Avexa Black XRAvexa Black XR — це досконалість виготовлення в поєднанні з класичним чорним. Витончені рифлені деталі надають ванній кімнаті виразного характеру, відображаючи наймодніші стилі облаштування. Колекція надає інтер'єру позачасову елегантність. Переваги кабіни Avex: Міцність і стабільність деталей поєднують функціональність і елегантність. Вони надійно кріплять виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Кронштейни, виготовлені з високоякісного металу, ефективно стабілізують всю конструкцію. Петля з функцією підйому запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб є естетичною планкою, встановленою на нижньому краю кабіни. Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Петлі з функцією підйому Вироби оснащені петлями з функцією підйому дверей при їх відкриванні та закриванні. Завдяки цьому ущільнювач, розташований на їх нижньому краю, не треться об землю під час роботи. Рішення полегшує використання продукту та продовжує термін служби пломби. Петля виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує його довговічність. Елегантні ручки. Двостороння металева ручка має ергономічну форму, що забезпечує комфортне використання виробу. І вхід, і вихід з душової зони зручні та безпроблемні. Деталі підкреслюють позачасовий дизайн ванної кімнати. Кольори всієї фурнітури наносяться порошковим методом. Завдяки цьому вони характеризуються ідеально гладкою, матовою поверхнею монтажу з настінним профілем або без нього, можлива встановлення без використання настінного профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів можна встановити стінний профіль, вирівнюючи кривизну поверхні фурнітури, що дозволяє оформити вашу ванн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | Двері відкидні |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал скла | Скло прозоре |
| Мoдель | Avexa Black XR EXK-6852 |
| Покриття | Матовий хром |
| Система захисту | Active Shield 2.0 |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Товщина скла | 6 |
| Фініш | Чорний мат (Rade↑ko) |
| Форма кабіни | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 195 ₴

