
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa Black XR 120x80 матові чорні
73 753 ₴
- В наявності
- Код: 157710386
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кабіна прямокутна New Trendy Avexa Black XR модель EXK-6904 розмірами 120х80х200 см. кабіна без піддона. Вхідна конструкція являє собою розпашні двері. Скло прозоре чисте товщиною 6 мм з матовим чорним профілем та радельним покриттям. Матеріал профіля - алюміній. Покриття профіля - чорний матовий. Поверхня скла матова. Форма огородження прямокутна. Висота кабини 200 см. Модель входить до серії Avexa XR і призначена для встановлення на піддон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант моделі | Avexa Black XR |
| Вхідна конструкція | Відкривні двері |
| Глибина | 80 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | EXK-6904 |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Покриття профілю | Матове з веселим ефектом |
| Тип | Кабіна прямокутна |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Тип скла | Прозоре |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 753 ₴

