
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus walk-in EXK-5628
54 395 ₴
- В наявності
- Код: 157694708
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. - Тип: прямокутний- Довша сторона: 140 см- Коротша сторона: 80 см- Висота: 200 см- Вхід: інше- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплект входить: кабіна без піддону- Кріплення: праве, ліве, універсальне - Колір профілю: чорний - Покриття профілю: напівматовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | New Modus Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 395 ₴

