
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4999
71 331 ₴
- В наявності
- Код: 157694645
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. - Тип: квадрат- Довша сторона: 80 см- Коротша сторона: 80 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: кабіна без піддону - Кріплення: ліве- Колір профілю: чорний- Покриття профілю: напівматове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 331 ₴

