
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo Light K-1956
73 753 ₴
- В наявності
- Код: 157487887
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ПОЛЬЩА ДВОСКЛАДНА КАБІНА Новий Soleo Light Gold 100x80x195 см ТЕХНІЧНІ ДАНІ Стильна та безпечна ручка Петлі колон ВСТАНОВЛЕНА ПЕТЛЯ ЗІ СКЛОМ ВСТАНОВЛЕННЯ З ПОРОГОВОЮ ЛАЙНОЮ ЧИ БЕЗ ЇЇ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 753 ₴

