
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-4489
74 647 ₴
- В наявності
- Код: 157122969
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна EVENTA 110х100х200 EXK-4489 ЛІВА стандарт: прозоре скло 8 мм, стандартний продукт, покритий покриттям Active Shield для захисту від бруду, розміри A: 108,7–109,7 см, розміри B: 98,7–99,7 см, розміри C: 23,5 см, розміри D: 53 см, висота: 200 сммагнітне ущільненнярегулювання стінки7 років гарантії Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці встановлення кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 647 ₴

