
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-4512
72 426 ₴
- В наявності
- Код: 157122967
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. - Тип: прямокутний- Довша сторона: 100 см- Коротша сторона: 90 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- В комплекті: душова кабіна без піддону- Монтаж: справа - Колір профілю: хром - Покриття профілю: глянець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 426 ₴

