
Стінка для душової кабіни New Trendy Eventa 140x90 см прозора Walk-in
72 105 ₴
- В наявності
- Код: 156680706
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy Eventa EXK-4877 типу Walk-in без піддону. Розміри 140x90x200 см. Скло прозоре товщиною 8 мм із покриттям Active Shield 2.0. Профіль Gold Shine (золотистий). Система входу типу Walk-in передбачає відкритий вхід без дверей. Матеріал огородження - загартоване скло. Висота кабіни 200 см. Ширина 140 см, глибина 90 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Золото |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Мoдель | Eventa Gold Shine EXK-4877 |
| Піддон | Без піддона |
| Покриття скла | Active Shield 2.0 |
| Система входу | Walk-in |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Товщина скла | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 105 ₴

