
Стінка для душової кабіни New Trendy Nesta Gunmetal 130 см walk-in 8 мм
31 992 ₴
- В наявності
- Код: 156597796
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy Nesta модель K-1760 у стилі walk-in. Ширина 130 см, висота 200 см. Скло прозоре, загартоване, товщина 8 мм, покрите захисним покриттям ActiveShield 2.0 для полегшення прибирання. Профіль з нержавіючої сталі з матовим виконанням Gunmetal Brushed. Універсальне кріплення дозволяє монтувати як на піддон, так і на підлогу. Елегантний профіль біля стіни з можливістю вирівнювання нерівностей до 10 мм. Простий і елегантний верхній кронштейн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Компенсація нерівностей | До 10 мм |
| Конструкція | Walk-in |
| Кріпити | Універсальна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Мoдель | K-1760 |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Покриття скла | ActiveShield 2.0 |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | На піддон |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Товщина скла | 8 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Колір скла | Безбарвний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 992 ₴

