
Піддон для душової кабіни Schedpol FAVORY PLUS полукруглий 80х80х16 см
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 156018791
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. FAVORY PLUS BLACK STONE - це поєднання класичних і передових технологій. Вони характеризуються сучасним дизайном, підкресленим дивовижною на дотик структурою, яка нагадує камінь незвичайного чорного кольору. Доступний у найпопулярніших формах і розмірах. Його дизайн ідеально впишеться практично в будь-яку ванну кімнату. Вироби з цієї серії відрізняються високою стійкістю і чудовою тепло- і звукоізоляцією. Монтаж дуже простий і швидкий – це може зробити одна людина. Серія FAVORY PLUS BLACK STONE має матову поверхню зі структурою натурального каменю чорного кольору (RAL 9004). Поверхня «Black Stone» надзвичайно міцна та має властивості Easy to Clean® та Antibac®. Лінія FAVORY PLUS BLACK STONE є ще одним членом ексклюзивної колекції SCHEDLINE COLLECTION, яка виділяється своєю елегантністю та дозою виваженого стилю, який інтригує та надихає своїми цінностями:) Створюючи цей бренд, дизайнери керувалися поєднанням елегантності з легкістю збирання та повним задоволенням користувача:) Він має повну підтримку як по краях, так і знизу, що забезпечує 100% стабільність продукту та чудову тепло- та звукоізоляцію. Важливо те, що ці душові піддони безпечні для здоров’я та навколишнього середовища, тобто не містять фреонів, тобто не містять фреонів, які руйнують озоновий шар і таким чином сприяють глобальному потеплінню. Душові піддони з підконструкцією STABILSOUND® PLUS відрізняються інтегрованою формою та посиленою структурою (система спінювання PU+). Технологія забезпечує високу міцність душового піддону при тиску до 750 кг! Заводські канали для водостічних труб дозволяють ще швидше встановити. Піддон має отвір для сифона діаметром 90 мм. Ексклюзивний і позачасовий чорний колір ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і зробить ванну чарівною і загадковою:) Якісний акрил дуже міцний і чудово проводить тепло, що дає додаткове відчуття задоволення під час прийня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | FAVORY PLUS |
| За глибиною | зручний (від 15 до 39) |
| Система шумоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴

