
Піддон для душової кабіни Schedpol Favory Plus прямокутний 80x100 см чорний
22 664 ₴
- В наявності
- Код: 156018789
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. FAVORY PLUS BLACK STONE - це поєднання класики та передових технологій. Вони характеризуються сучасним дизайном, підкресленим дивовижною структурою, що нагадує камінь унікального чорного кольору. Доступний у найпопулярніших формах і розмірах. Його дизайн ідеально впишеться практично в будь-яку ванну кімнату. Вироби з цієї серії відрізняються високою стійкістю і чудовою тепло- і звукоізоляцією. Монтаж дуже простий і швидкий - це може зробити одна людина. Серія FAVORY PLUS BLACK STONE має матову поверхню зі структурою натурального каменю чорного кольору (RAL 9004). Поверхня «Black Stone» надзвичайно міцна та має властивості Easy to Clean® та Antibac®. Лінія FAVORY PLUS BLACK STONE є ще одним представником ексклюзивної колекції SCHEDLINE COLLECTION, яка вирізняється елегантністю та дозою виваженого стилю, який цікавий і заохочує своїми цінностями:) Дизайнери при створенні цього бренду керувалися поєднанням елегантності з легкістю збирання та повним задоволенням користувача:) Має повну підтримку як по краях, так і знизу, що забезпечує 100% стабільність виробу та чудову тепло- та звукоізоляцію. Важливо те, що ці душові піддони безпечні для здоров’я та навколишнього середовища, тобто не містять FCKW, тобто не містять фреонів, які руйнують озоновий шар і таким чином сприяють глобальному потеплінню. Душові піддони з підконструкцією STABILSOUND® PLUS відрізняються інтегрованою формою та посиленою структурою (система спінювання PU+). Технологія забезпечує високу стійкість душового піддону до тиску до 750 кг! Заводські канали для водостічних труб дозволяють ще швидше встановити. Душовий піддон має отвір для сифона діаметром 90 мм. Ексклюзивний і позачасовий чорний колір ідеально впишеться в будь-яку обстановку і зробить ванну кімнату чарівною і загадковою:) Якісний акрил дуже міцний і чудово проводить тепло, що дає додаткове відчуття задоволення під час прийняття душу. Поверхня зі структурою чорної гальки (RAL 9004; протиковзкий клас «A» згідно DIN EN 161625:2023) забезпечує комфорт використання та знижує ризик падінь через ковзання. Крім піддону в комплект входить сифон (потік: 66 л/с) з хромованим грибком. розміри: 80x100x16 см, тип: інтегрована з панеллю, що тягнеться до підлоги, форма: прямокутна, матеріал: сантехнічний акрил, довжина: 100 см, ширина: 80 см, висота: 16 см, глибина: 6 см, встановлення: на підлогу, технологія: STABILSOUND PLUS ® - багатошарове структурне посилення душового піддону з високими ізоляційними властивостями (тепло- та звукоізоляція), діаметр злив: Ø 90 мм, колір: чорний, структура каменю (RAL 9004; протиковзкий клас "A" згідно DIN EN 161625:2023), сифон 90 мм в комплекті: потік: 66 л/с, висота: 5,8 см, очищений з верху, кришка хром, матеріал: поліпропілен, хімічно та термостійкий, ГАРАНТІЯ 10 років. ДУШОВІ ПІДДОНИ СЕРІЇ FAVOURY PLUS ДОСТУПНІ В 3-Х КОЛЬОРОВИХ ВАРІАНТАХ: SMOOTH WHITE (SMOOTH WHITE) WHITE STONE (WHITE STONE STRUCTURE) BLACK STONE (BLACK STONE STRUCTURE) Файли для завантаження: ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ДУШОВИХ ПІДДОНІВ STABILSOUND INTEGRATE СЕРТИФІКАТ PLUS® HYGIENE Інтегровані душові піддони СХВАЛЕННЯ ДЛЯ ВЕРСІЇ ПРОТИ КЛИЗКЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДОДАТОК ДО ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | Зинтегрований акриловий корпус |
| Довжина: | 1000 мм |
| Мoдель | FAVORY PLUS 3ST.F1P-80100C/ST |
| За глибиною | зручний (від 15 до 39) |
| Серія | SCHEDLINE COLLECTION |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 664 ₴

