
Піддон для душової кабіни Radaway Samos A 80x80 см акриловий
11 930 ₴
- В наявності
- Код: 15590061
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Samos A модель 4S88300-03. Напівкруглої форми розміром 80x80 см, глибина 13 см. Виготовлений з акрилу білого кольору. Оснащений сливним отвором діаметром 50 мм. Знімна обшивка полегшує монтаж та обслуговування. Надійна конструкція з хорошою функціональністю та привабливим зовнішнім виглядом. Рекомендується для встановлення у ванних кімнатах різних розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 50 |
| Довжина: | 800 мм |
| Мoдель | Samos A 4S88300-03 |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 930 ₴



