
Душовий піддон Radaway Rodos C 80x80 квадратний 4K88155-04
8 646 ₴
- В наявності
- Код: 15517463
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон для душу є одним із елементів обладнання вашої ванної кімнати. Вибір відповідної моделі залежить від площі ванної кімнати. Душовий піддон Radway Rhodes C виготовлений з міцного акрилу. До душового піддону варто додати душову кабіну, яка змінить дизайн ванної кімнати та дозволить розслабитися після важкого дня. Технічні дані:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | 4K88155-04 |
| Тип | Душовий піддон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 646 ₴



