
Піддон для душової кабіни SCHEDPOL PROTOS 100х120 см сірий камінь
29 240 ₴
- В наявності
- Код: 155096487
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний піддон SCHEDPOL SCHEDLINE COLLECTION PROTOS з конгломерату (композиту) з розмірами 100х120х3,5 см. Колір сірий камінь. Оснащений системою звукоізоляції STABILSOUND PLUS, яка зменшує шум при використанні. Матеріал: конгломерат (штучний композит). Модель: 3SP. P1P-100120/S/ST-M1/S/ST. Глибина піддона 3,5 см. Підходить для встановлення в душові кабіни стандартних розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 3SP.P1P-100120/S/ST-M1/S/ST |
| Довжина: | 100 мм |
| Мoдель | PROTOS |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Серія | SCHEDLINE COLLECTION |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 240 ₴

