
Піддон для душової кабіни SCHEDPOL PROTOS прямокутний 90x140x3.5 см сірий
23 043 ₴
- В наявності
- Код: 155061652
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни SCHEDPOL SCHEDLINE COLLECTION PROTOS прямокутної форми розмірами 90x140x3.5 см. Виготовлений з композитного матеріалу (конгломерату) сірого кольору (Grey Stone). Оснащений системою звукоізоляції STABILSOUND PLUS, яка забезпечує зниження шуму при використанні. Низький піддон глибиною всього 3.5 см ідеально підходить для інтеграції у сучасні ванні кімнати. Модель 3SP. P1P-90140/S/ST-M1/S/ST є стандартним рішенням для стаціонарних душових кабін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | PROTOS |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Серія | SCHEDLINE COLLECTION |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 043 ₴

