
Піддон для душової кабіни Schedpol PROTOS прямокутний 70x90x3.5 см сірий
16 922 ₴
- В наявності
- Код: 154927315
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Schedpol SCHEDLINE COLLECTION PROTOS сірого кольору (Grey Stone) прямокутної форми розміром 70x90x3.5 см. Виготовлений з композитного матеріалу (конломерат). Оснащений системою звукоізоляції STABILSOUND PLUS, яка зменшує шум під час використання душу. Низький піддон висотою 3.5 см підходить для різних типів душових кабін. Модель: 3SP. P1P-7090/S/ST-M1/S/ST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3SP.P1P-7090/S/ST-M1/S/ST |
| Довжина: | 700 мм |
| Мoдель | PROTOS |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Серія | SCHEDLINE COLLECTION |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 922 ₴

