
Піддон для душової кабіни Schedpol PROTOS прямокутний сірий 70x100x3.5 см
19 181 ₴
- В наявності
- Код: 154927314
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Schedpol SCHEDLINE COLLECTION PROTOS Grey Stone прямокутної форми розміром 70x100x3.5 см з композитного матеріалу. Оснащений системою звукоізоляції STABILSOUND PLUS. Матеріал: конгломерат (композит). Сірий колір каменю. Призначений для встановлення в душові кабіни та системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 3SP.P1P-70100/S/ST-M1/S/ST |
| Довжина: | 70 мм |
| Колекція | Schedline Collection |
| Мoдель | PROTOS |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 181 ₴

