
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III KNDJ2/PRIII 600-073-0210-38-401
35 978 ₴
- В наявності
- Код: 15490167
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Квадратна душова кабіна KNDJ2/PRIII-70x110-S sbНаповнення: чисте скло W0 Профілі: глянсове срібло Артикул: 600-073-0210-38-401Серія: Prestige IIIТехнічні даніПовні розміри (мм)Основні розміри 700 x 1100Висота A 1980Діапазон регулювання Cmin-max 676 - 690 Ширина входу Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, прозорими ущільнювачами, встановленими на нижніх краях дверей, і хромованою планкою. Все це забезпечує відведення води зі скляної поверхні всередині кабіни та запобігає її розбризкуванню за межі кабіни. Зручне відкриття дверей можливо завдяки функціональній хромованій ручці під колір профілів. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Кабіна має хромований кронштейн, який стабілізує її конструкцію. Виріб універсальний - його можна встановити в лівому або правому варіанті. Модифікація скляної поверхні Glass Protect включена у вартість продукту Рекомендовано для використання з піддоном B-M/SPACE 70x110x1,5 biew Артикул: 645-290-0140-01-000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Висота | 198.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 978 ₴


