
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III KP2/PRIII-90-S 600-073-0530-38-401
39 701 ₴
- В наявності
- Код: 15490154
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Напівкругла кутова кабіна Sanplast Prestige III KP2/PRIII-90 600-073-0530-38-401 Розміри Сучасна напівкругла кутова кабіна KP2/PRIII з цільними орними дверима має наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, встановленими на нижніх краях дверей і хромованою планкою, що забезпечує відведення води від скляної поверхні всередині кабіни і захищає від бризок назовні - також можливе завдяки функціональним хромованим ручкам в колір профілів для компенсації кривизни стінки Модифікація скляної поверхні Glass Protect входить у вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 701 ₴

