
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE X полукруглий 80x80 см низький акрил
11 505 ₴
- В наявності
- Код: 154668522
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE X моделі BREX.1404.080.080. WHN виготовлений з акрилу. Форма полукруглої, розмір 80x80 см, глибина 2 см (низький піддон). Колір білий із матовим покриттям (структура). Матеріал акрил забезпечує міцність і довговічність. Піддон призначений для використання у душових кабінах та душових кутниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | BREX.1404.080.080.WHN |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | SENSE X |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 505 ₴


