
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE X 90х90 см
11 945 ₴
- В наявності
- Код: 154668520
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. СЕНС Душовий піддон дуже міцний, гігієнічний, а структурована поверхня забезпечує відмінне зчеплення. Низький поріг (40 мм) м'яко позначає простір, призначений для купання, і захищає підлогу від бризок, що економить прибирання після тривалого розслаблюючого душу. Витончена низька версія душового піддону Sense X – це вибір для тих, хто цінує позачасову елегантність і комфорт, це поєднання функціональності та сучасного дизайну. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підходить для невеликих приміщень, хоча також чудово виглядатиме у просторих ванних кімнатах. Простий, ненав'язливий дизайн, який чудово доповнює багато сучасних дизайнів інтер'єру, доступний у двох кольорах - чорному та білому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Коротка сторона | 90 |
| Мoдель | SENSE X BREX.1404.090.090.BLN |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 945 ₴


