
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE X 80x80 см чорний акрил
11 505 ₴
- В наявності
- Код: 154668519
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE X модель BREX.1404.080.080. BLN напівкруглої форми розміром 80x80 см. Виготовлений з акрилу чорного кольору з текстурованою поверхнею. Низький піддон глибиною 2 см. Призначений для встановлення в душові кабіни стандартних розмірів. Надійна конструкція забезпечує тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | SENSE X |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 505 ₴

