
Піддон для душової кабіни EXCELLENT SENSE COMPACT 90х90 см білий
12 203 ₴
- В наявності
- Код: 154668516
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КОМПАКТ Душовий піддон дуже міцний, гігієнічний, а структурована поверхня забезпечує відмінне зчеплення. Високий поріг (110 мм) чітко позначає простір, призначений для ванни, і захищає підлогу від бризок, що дозволяє уникнути прибирання після тривалого розслаблюючого душу, а його структурована поверхня - вибір хто цінує позачасову елегантність і комфорт. Душовий піддон Sense Compact X - це поєднання функціональності та сучасного дизайну. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підходить для невеликих приміщень, хоча також чудово виглядатиме у просторих ванних кімнатах. Простий, ненав'язливий дизайн, який чудово доповнює багато сучасних дизайнів інтер'єру, доступні в двох кольорах - чорному та білому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 |
| Мoдель | SENSE COMPACT X |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 203 ₴



