
Душовий піддон Excellent Forma прямокутний низький 100x80 см акрил
13 266 ₴
- В наявності
- Код: 154668513
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий піддон Excellent Forma моделі BREX. FOR108WHN виготовлений з акрилу. Прямокутна форма піддону з розмірами 100x80 см та низькою глибиною 2 см забезпечує зручний вхід та практичність використання. Піддон виконаний у білому кольорі з матовим покриттям. Призначений для використання у складі душових кабін та комплектуючих для ванних кімнат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 100 мм |
| Мoдель | BREX.FOR108WHN |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Душовий піддон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 266 ₴



