
Піддон для душової кабіни EXCELLENT FORMA X 90x90 см білий
12 947 ₴
- В наявності
- Код: 154667431
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ВІДМІННА ФОРМА Душовий піддон дуже міцний, гігієнічний, а структурована поверхня забезпечує відмінне зчеплення. Низький поріг (40 мм) м'яко позначає простір, призначений для ванни, і захищає підлогу від бризок, що економить прибирання після тривалого розслаблюючого душу в низькому виконанні - відмінний вибір цінує позачасову елегантність і комфорт. Душовий піддон Forma X – це поєднання функціональності та сучасного дизайну. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підходить для невеликих приміщень, хоча також чудово виглядатиме у просторих ванних кімнатах. Простий, ненав'язливий дизайн, який так добре доповнює багато сучасних дизайнів інтер'єрів, доступні в 2 кольорах і 2 формах - квадратній і прямокутній, а також у високій версії 110 мм - Forma Compact.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | BREX.1402.090.090.WHN |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | FORMA X |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴


