
Піддон для душової кабіни EXCELLENT FORMA COMPACT X 120x90 см прямокутний акрил
15 318 ₴
- В наявності
- Код: 154667420
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ВІДМІННА КОМПАКТНА ФОРМА Душовий піддон дуже міцний, гігієнічний, а високий поріг (110 мм) чітко позначає простір, призначений для ванни, і захищає підлогу від бризок, що економить прибирання після тривалого розслаблюючого душу Душовий піддон Forma Compact X зі структурованою поверхнею є ідеальним вибором для тих, хто цінує позачасову елегантність і комфорт. Це поєднання функціональності та сучасності дизайн. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально підходить для невеликих приміщень, хоча також чудово виглядатиме у просторих ванних кімнатах. Простий, ненав'язливий дизайн, який доповнює багато сучасних дизайнів інтер'єру, доступні в двох варіантах кольорів: білому та чорному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BREX.1403.120.090.WHC |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | FORMA COMPACT X |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 318 ₴



