
Стінки для душових кабін Rea Aero Intimo REA-K4122
13 336 ₴
- В наявності
- Код: 154553330
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Представляємо вам гарну, надзвичайно функціональну та сучасну душову стінку. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Стінка підходить для встановлення на душовий піддон або з лінійним зливом. Виготовлена з високоякісного прозорого рифленого скла. Борозни – це ефект, який досягається завдяки більш глибоким і правильним борозенкам, що нагадують тонкі вертикальні смуги. Ребристе скло привносить в приміщення динаміку і затишок, елементи покриті лазером 4-кратної емалі. Завдяки цій техніці алюмінієві елементи скла захищені від корозії, потьмяніння та зміни кольору. Інструкції CAD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Aero |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴





