
Стінка для душової кабіни New Trendy New Soleo Copper Brushed 90x90 K-2017
60 959 ₴
- В наявності
- Код: 154360007
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy New Soleo Copper Brushed K-2017 квадратна 90x90 см висотою 195 см. Кабіна без піддону, з прозорим склом товщиною 6 мм. Система входу: двостулькові двері, що відкриваються назовні та всередину. оснащена шарнірною колоною з функцією підйому, що забезпечує максимально широкий вхід. Профілі колір мідної щітки дозволяють нівелювати нерівності стін. Можливий монтаж з порогом або без нього, тільки з нижнім ущільненням. Скло має захист Active Shield. Це комплектуюче для душової кабіни призначене для повного оснащення ванної кімнати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Захист скла | Active Shield |
| Матеріал скла | Прозоре |
| Мoдель | New Soleo Copper Brushed K-2017 |
| Напрямок відчинення дверей | Зовнішню і всередину |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Тип дверей | Двостулкові вухлі |
| Тип конструкції | Без піддона |
| Тип монтажа порога | З порога або без порога |
| Товщина скла | 6 |
| Форма кабіни | Квадратна |
| Функция шарнира | Колонний шарнір із функцією підіймання |
| Колір профілів | Мідна щітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 959 ₴

