
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1704
57 300 ₴
- В наявності
- Код: 154360004
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. П'ятикутна кабіна НОВИЙ SOLEO МІДНА ЩІТКА 90x90 Репутована компанія NEW TRENDY Двері кабіни відкриваються назовні та всередину. Колонна петля, яка використовується в дверях, забезпечує надзвичайно широкий вхід АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР Можлива: ліва або права встановлення Фактичні розміри, виміряні до зовнішнього краю профілю: Діапазон A 87,5-88,7 см Діапазон B 87,5-88,7 см Розмір C 42 см Розмір Ш 58 см Розмір H 195 см Оздоблення з матової міді Варіанти монтажу: * на душовому піддоні * На підлозі (Примітка: розмір осі скла менший, для кабіни 90x90 це 87x87 з регулюванням +-5 мм) Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield 2.0 - стандарт 1. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу 2. Скло без захисного покриття скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання Елегантні мідні профілі, які дозволяють вирівняти вигини стін. Профільна петля з функцією підйому. Магнітні пломби включені. Мідна накладка на пороги Встановлення з накладкою на пороги або без Порогова планка душової кабіни є елементом, який сприяє кращій герметичності, але її встановлення не є обов’язковим. При виборі варіанту встановлення без планки слід використовувати нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб забезпечити відсутність зазору між дверима та підлогою. Округлі ручки з мідним покриттям ідеально відповідають формі дверей, завдяки чому виріб ідеально виглядає як у традиційних, так і в сучасних ванних кімнатах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 300 ₴

