
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1997 110x90 см
55 666 ₴
- В наявності
- Код: 154359989
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Copper Brushed з елегантними мідними деталями матового покриття. Модель призначена для встановлення в традиційних та сучасних ванних кімнатах. Характеристики: двері 110 см + бокова стінка 90 см, універсальна L/P (кабіну можна встановити як праву, так і ліву версію). Розпашні двері відкриваються назовні та всередину. Скло прозоре 6 мм. Переваги кабіни: стильна округла ручка гармонує з формою конструкції, колонна петля забезпечує широкий зручний вхід з функцією підйому, яка запобігає зносу ущільнення. Якісний кронштейн гарантує міцність конструкції. Сучасна форма виконання відповідає чистим лініям скляних поверхонь. Встановлення можливе з пороговою планкою або без неї. При встановленні без планки використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять в комплект. Покриття Active Shield 2.0 наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забруднення від засобів гігієни, продовжує термін служби скла до десяти років при належному використанні. Захисне покриття знижує витрату миючих засобів. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 666 ₴

