
Стінка для душової кабіни New Trendy Soleo мідна 110x70 см матова
53 487 ₴
- В наявності
- Код: 154359987
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo з матовими мідними деталями. Модель Soleo Copper Brushed поєднує елегантний дизайн з функціональністю. двері розміром 110 см та бічна стінка 70 см універсальні для встановлення зліва або справа. Розпашні двері відкриваються як назовні, так і всередину. Колонна петля забезпечує широкий і зручний вхід з функцією підйому, яка запобігає зносу ущільнення. Стильна закруглена ручка гармонує з сучасними та традиційними інтер'єрами ванної кімнати. Прозоре скло товщиною 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Покриття наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням, продовжуючи термін служби до десяти років. Запобігає утворенню вапняного нальоту та осіданню крапель води, знижує витрату миючих засобів. Якісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію. Можлива встановлення з пороговою планкою або без неї. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять у комплект. Рекомендується використання спеціальних засобів для догляду за покриттям Active Shield. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 487 ₴

