
Стінка для душової кабіни New Trendy New Soleo Copper Brushed 100x100 K-1992
55 819 ₴
- В наявності
- Код: 154359984
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy New Soleo Copper Brushed модель K-1992. Квадратна форма 100x100 см, висота 195 см. Вхід з розсувними дверима. Скло прозоре, товщина 6 мм. Профіль з мідного матеріалу з матовою (щіткованою) обробкою. Кабіна без піддона. Призначена для встановлення на ванну або піддон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Бронза |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал профілю | Мідь |
| Мoдель | K-1992 |
| Наявність піддона | Без піддона |
| Оздоблення профілю | Матова (щіткана) |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Серія | New Soleo Copper Brushed |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 819 ₴

