
Душова кабіна New Trendy Soleo K-1988 90х120 см матова мідь
56 699 ₴
- В наявності
- Код: 154359980
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Soleo K-1988 розміром 90х120 см з елегантною матовою мідною відділкою. Кабіна складається з розпашної двері, що відкривається на 90 градусів з фіксованим боковим елементом, і нерухомої стінки 120 см. Колонна петля забезпечує максимально широкий і зручний вхід у кабіну. Універсальна конструкція дозволяє встановити кабіну ліворуч або праворуч залежно від планування ванної кімнати. Точні розміри до зовнішнього краю профілю: діапазон регулювання A 89,2-90,7 см, діапазон регулювання B 118,5-120 см, глибина C 26,5 см, ширина фронту 60 см, загальна висота 195 см. Внутрішній розмір від стіни до осі скла 88,4х118,4 см з регулюванням ±2 мм. Встановлення можливе на душовому піддоні або безпосередньо на підлозі з пороговою планкою або без неї. Поріг покращує герметичність, однак не є обов'язковим. При монтажі без порога використовується спеціальний нижній ущільнювач двері з подовженою планкою, що виключає зазор. Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм з прозорим покриттям. Опція ActivShield являє собою гідрофобне захисне покриття, яке спрощує очищення та запобігає утворенню вапняних відкладень. Алюмінієві профілі вирівнюють нерівності стіни та відзначаються мінімалістичним дизайном. Елегантна ручка з матової міді. Комплект включає магнітні ущільнювачі та монтажні дужки. Доставка зі складу 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 699 ₴

