
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1987 мідь матова 90х110
55 652 ₴
- В наявності
- Код: 154359979
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Copper Brushed з дверима 90 см та бічною стінкою 110 см універсальна Л/П. Кабіну можна встановити як праву, так і ліву версію. Модель має елегантні мідні деталі з матовим покриттям, які гармонізують із традиційними та сучасними інтер'єрами ванних кімнат. Характерною особливістю колекції New Soleo є колонна петля, яка дозволяє розпахувати двері на широкий і зручний вхід. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Функція підйому петлі запобігає зносу ущільнення. Округла стильна ручка ідеально підходить до форми кабіни. Якісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію. Сучасна форма виконання гармонує з чистою лінією скляних поверхонь. Скло прозоре, товщина 6 мм з покриттям Active Shield 2.0. Встановлення можливе з пороговою планкою або без неї. Порогова планка допомагає зберегти герметичність, але встановлення не є обов'язковим. При монтажі без планки використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять в комплект. Покриття Active Shield 2.0 — це захисне покриття, яке наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забрудненню від засобів повсякденної гігієни. Термін служби покриття до 10 років при використанні згідно з рекомендаціями. Захисне покриття дозволяє знизити витрати миючих засобів. Рекомендується використовувати спеціальні засоби для догляду за покриттям Active Shield. Доставка зі складу 5-10 днів. При відправленні наложеним платежем термін обробки замовлення продовжується на 5 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 652 ₴

