
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-1983 мідь матова 90x70 см
51 392 ₴
- В наявності
- Код: 154359975
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Copper Brushed з елегантними мідними деталями матового покриття. Кабіна включає розпашну двері 90 см і бічну стінку 70 см, універсальне виконання Л/П для встановлення як у правому, так і в лівому варіанті. Характерною особливістю моделі є колонна петля, яка забезпечує широкий і зручний вхід. Округла стильна ручка ідеально підходить до форми кабіни й підходить для традиційних і сучасних ванних кімнат. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Якісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію, сучасна форма виконання гармонує з чистими лініями скляних поверхонь. Функція підйому петель запобігає зносу ущільнення. Встановлення можливе з пороговою планкою або без неї. При встановленні без планки використовується нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном для герметичності. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять в комплект. Прозоре скло товщиною 6 мм з покриттям Active Shield 2.0 - спеціальне захисне покриття, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забруднення від засобів гігієни. Термін служби покриття до десяти років при відповідному використанні. Захисне покриття знижує споживання миючих засобів і сприятливо впливає на навколишнє середовище. Рекомендується використання спеціальних засобів для догляду за кабіною для збереження зовнішнього виду. Доставка зі складу 5-10 днів. Варіанти для індивідуального замовлення доступні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 392 ₴

